Terra PC-Gamer Elite 2 – Intel Core Ultra 5 245K – 16GB DDR5 RAM – 1TB M.2 SSD – Nvidia GeForce RTX5060Ti 16GB – WiFi 7 – BlueTooth 5.3 – Windows 11
€ 2.149,00
| HDMI | 1 |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Aantal USB-poorten | 9 |
| Ethernet verbinding | 1 |
| Intern geheugen | 16 |
| Kleur | Antraciet |
| Maximum intern geheugen | 256 |
| Merk | Terra |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Processor implementatie | 245K |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 5 |
| Type PC behuizing | Gaming |
| Type videokaart | Nvidia GeForce RTX 5060Ti |
| Videokaart model | Stand alone |
| Videokaart geheugen | 16 GB |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi7) |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 3 |
| Aantal Geheugensloten | 4 |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Interne CD/DVD speler | Geen CD-speler |
| Introductiejaar | 2026 |
| Introductiemaand | Maart |
| Kloksignaalfrequentie | 4.2 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.2 |
| Processor generatie | 15e |
| Product gewicht | 11.5 |
| Type intern geheugen | DDR5 |
| Type koeling | Actief; luchtkoeling |
| Type LED verlichting | Geen verlichting |
| Vermogen | 750 |
| Intern geheugen opbouw | 1 x 16 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 |
€ 2.149,00
Uitverkocht
Onze experts helpen je in een gratis telefonisch adviesgesprek graag om een computer of laptop te vinden die bij jou past.