AMD Ryzen 7 5700G Gaming Set – (GamePC + 27″ FullHD monitor + toetsenbord + muis)
€ 699,00
De Peta GamePC Gaming Set van Peta is samengesteld voor gamers die direct willen starten zonder losse onderdelen aan te schaffen. Deze set is ideaal voor de startende gamer, maar ook zeer geschikt voor dagelijks gebruik, school of studie, internetten, mailen, films en series kijken en lichte foto- en videobewerking.
Deze GamePC maakt geen gebruik van een losse videokaart, maar vertrouwt op de AMD Ryzen 7 5700G processor met geïntegreerde Radeon Vega 8 graphics. Dit zorgt voor een goede balans tussen prestaties en betaalbaarheid. Door deze slimme samenstelling kun je veel populaire games spelen zonder een aparte videokaart, terwijl Windows en games snel opstarten dankzij de SSD.
De AMD Ryzen 7 5700G is een processor uit de 5e generatie en beschikt over 8 processorkernen met een basissnelheid van 3,8 GHz en een maximale turbo frequentie tot 4,6 GHz. De geïntegreerde AMD Radeon RX Vega 8 videokaart maakt het mogelijk om zonder losse GPU toch te gamen en multimedia te gebruiken.
Deze Peta GamePC is geschikt voor verschillende populaire games. Onderstaande FPS-waardes zijn indicatief en gebaseerd op de huidige configuratie:
Heb je vragen over prestaties of staat jouw favoriete game er niet tussen, dan kun je altijd contact opnemen.
De GamePC is uitgerust met 8GB DDR4 werkgeheugen (1 x 8GB) en is uitbreidbaar tot 64GB RAM. De 250GB SSD zorgt voor snelle opstarttijden van Windows 11 Pro en geïnstalleerde programma’s.
De PC is geplaatst in een zwarte RGB gaming behuizing en voorzien van actieve luchtkoeling. De 520W voeding zorgt voor stabiele werking en is geschikt voor toekomstige uitbreidingen.
Deze Peta Gaming Set bestaat uit:
De PC wordt volledig gemonteerd geleverd, met Windows 11 Pro voorgeïnstalleerd en voorzien van de nieuwste beschikbare stuurprogramma’s en beveiligingsupdates. Dit is een echte “Ready to Play” oplossing.
De GamePC beschikt over 8 USB-poorten, VGA, DVI-D en HDMI aansluitingen. Voor internet is er zowel bekabeld Gigabit Ethernet als WiFi (802.11g en 802.11n) aanwezig.
Deze Peta GamePC is zeer geschikt voor toekomstige upgrades, zoals:
Alle Peta computers worden geleverd met 2 jaar fabrieksgarantie. De garantie wordt afgehandeld via carry-in service. Uitzonderingen op de garantie zijn onder andere schade door software of data en schade door vloeistoffen.
Wij zijn net zo gepassioneerd over gamen als jij. Dankzij onze passie, kennis, en ervaring bouwen we sinds 2013 hoogwaardige game-pc’s die optimaal presteren. Zo ben jij verzekerd van de beste kwaliteit en een opstelling die klaar is voor elke uitdaging.
| Maximum intern geheugen | 64 |
| Videokaart geheugen | Gedeeld |
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
| Processor implementatie | 5700G |
| HDMI | 1 |
| Kleur | Zwart RGB |
| Opslagcapaciteit SSD | 250 |
| Luidsprekers | nee |
| Vermogen | 520 |
| Aantal USB-poorten | 8 |
| Type PC behuizing | Gaming |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| WIFI | 802.11g, 802.11n, 802.11ac |
| Intern geheugen opbouw | 1 x 8 GB |
| Merk | peta |
| Kloksignaalfrequentie | 3.8 |
| Opslag media | SSD |
| Intern geheugen | 8 |
| Geheugenslot 1 | 8 GB |
| Interne CD/DVD speler | Geen lezer en brander |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Introductiejaar | 2024 |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 5 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.6 |
| Type computer processor | AMD Ryzen 7 |
| Type videokaart | AMD Radeon RX Vega 8 |
| Opslagcapaciteit | 250 GB |
| Ethernet verbinding | 1 |
| Geheugenslot 2 | 0 GB |
| Refurbished | Nee |
| Processor generatie | 5e |
| Type koeling | Actief; luchtkoeling |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Introductiemaand | Mei |
| Product gewicht | 6 |
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
€ 699,00
1 op voorraad
Onze experts helpen je in een gratis telefonisch adviesgesprek graag om een computer of laptop te vinden die bij jou past.