€ 2.099,00
Intel Core i5-14400 Game PC/ Streaming computer – Nvidia GeForce RTX 5070 12GB – 16GB RAM – 1.0TB M.2 SSD – Win11 Pro – AIR 903 wit
| HDMI | 1 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Ethernet verbinding | 1 |
| Intern geheugen | 16 |
| Kleur | Wit |
| Maximum intern geheugen | 64 |
| Merk | peta |
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Processor implementatie | 14400 |
| Type computer processor | Intel Core i5 |
| Type PC behuizing | Gaming |
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Videokaart model | Stand alone |
| Videokaart geheugen | 12 GB |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 3 |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
| Interne CD/DVD speler | Geen CD-speler |
| Introductiejaar | 2026 |
| Introductiemaand | April |
| Kloksignaalfrequentie | 2.5 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.7 |
| Processor generatie | 14e |
| Type intern geheugen | DDR4 |
| Type koeling | Actief luchtkoeling |
| Type LED verlichting | RGB verlichting |
| Vermogen | 850 |
| Intern geheugen opbouw | 2 x 8 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 |
€ 2.099,00
1 op voorraad
Onze experts helpen je in een gratis telefonisch adviesgesprek graag om een computer of laptop te vinden die bij jou past.