Terra PC-Gamer Elite 3 – Intel Core Ultra 7 265KF – 32GB DDR5 – 1TB M.2 SSD – Nvidia GeForce RTX5070Ti 16GB – Windows 11 Home
€ 3.239,00
Terra PC-Gamer Elite 3 – Intel Core Ultra 7 265KF – 32GB DDR5 RAM – 1TB M.2 SSD – Nvidia GeForce RTX5070Ti 16GB – WiFi 7 – BlueTooth 5.4 – Windows 11 Home
| HDMI | 1 |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Aantal USB-poorten | 9 |
| Ethernet verbinding | 1 |
| Intern geheugen | 32 |
| Kleur | Antraciet |
| Maximum intern geheugen | 256 |
| Merk | Terra |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Processor implementatie | 265KF |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 7 |
| Type PC behuizing | Gaming |
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 5070Ti |
| Videokaart model | Stand alone |
| Videokaart geheugen | 16 GB |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi7) |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 3 |
| Aantal Geheugensloten | 4 |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.4 |
| Interne CD/DVD speler | Geen CD-speler |
| Introductiejaar | 2026 |
| Introductiemaand | April |
| Kloksignaalfrequentie | 3.9 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.5 |
| Processor generatie | 15e |
| Product gewicht | 11.5 |
| Type intern geheugen | DDR5 |
| Type koeling | Actief, Waterkoeling |
| Type LED verlichting | RGB verlichting |
| Vermogen | 850 |
| Intern geheugen opbouw | 2 x 16 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 |
€ 3.239,00
Uitverkocht
Onze experts helpen je in een gratis telefonisch adviesgesprek graag om een computer of laptop te vinden die bij jou past.