
€ 3.999,00
Intel Core Ultra 9 285K High-End Game PC/ Streaming computer – Nvidia GeForce RTX 5080 16GB – 32GB RAM – 1.0TB M.2 SSD – Win11 Pro – Deepcool CG580 Zwart
| Refurbished | Nee |
| HDMI | 1 |
| Aantal processorkernen | 24 |
| Ethernet verbinding | 1 |
| Intern geheugen | 32 |
| Kleur | Zwart |
| Maximum intern geheugen | 256 |
| Merk | peta |
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Processor implementatie | 285K |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 9 |
| Type PC behuizing | Gaming |
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Videokaart model | Stand alone |
| Videokaart geheugen | 16 GB |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi7) |
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 4 |
| Aantal Geheugensloten | 4 |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.4 |
| Interne CD/DVD speler | Geen CD-speler |
| Introductiejaar | 2026 |
| Introductiemaand | Maart |
| Kloksignaalfrequentie | 4.6 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.7 |
| Processor generatie | 14e |
| Type intern geheugen | DDR5 |
| Type koeling | Actief, Waterkoeling |
| Type LED verlichting | Addressable RGB verlichting |
| Vermogen | 1000 |
| Intern geheugen opbouw | 2 x 16 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1000 |
€ 3.999,00
Uitverkocht
Onze experts helpen je in een gratis telefonisch adviesgesprek graag om een computer of laptop te vinden die bij jou past.